סלון אקספרט

חדש בישראל: מותג המספרות הבינלאומי המקבץ את כל מספרות האליטה במדינות השונות אשר פועלות בשיתוף פעולה מלא עם לוריאל פרופסיונל ומציעות את השירותים האיכותיים ביותר בצבעי שיער, הבהרות גוונים, טיפוח ועיצוב שיער.

צוותי המספרות תמיד מעודכנים בטרנדים האחרונים ועוברים הדרכות מקצועיות קפדניות לצד שימוש במוצרים האיכותיים והבטוחים ביותר מבית לוריאל פרופסיונל.

 

למה לבחור בסלון אקספרט?

הביקור אצל מעצב השיער יכול להיות ביקור אצל ה'לא נודע'. הפחד מה'לא נודע' יכול להשפיע על הביטחון העצמי שלכם זמן רב אחרי הביקור אצל מעצב השיער.

אנו מבינים כמה חשוב השיער שלך. כי אנחנו יודעים מהן החששות, הבעיות והמכשולים הקיימים בבחירת מעצב השיער. התספורת שלך צריכה להשלים את ההופעה היומיומית שלך, היא צריכה להיות קלה לעיצוב בבוקר, להחזיק ימים ארוכים בעבודה ואפילו בלילות ובמסיבות. היא צריכה להסתיר פגמים ולגרום לך להרגיש יפה. התספורת צריכה להיות חלק ממי שאת, לא רק קישוט.

למה לבטוח בסלון אקספרט? מכיוון שאנו יודעים כמה חשוב השיער שלך. כשאת בוטחת באחד מהמומחים שלנו, את יכולה להיות בטוחה שאת תשיגי את המראה שחלמת עליו. התגובה היחידה שלך לצבע, לתספורת או לתסרוקת החדשה – תהיה עונג. אנו מצהירים על זה עם תעודת סלון אקספרט לשנת 2016. המוענקת רק לקומץ מספרות מובחר (כאן תופיע תמונה של התעודה). צביעת שיער מקצועית עם מגע של מומחים, כדי להחיות מחדש את עצמך ואת שיערך.

כלקוחה של מספרות סלון אקספרט דעי בבטחה כי בחרת באחת המספרות הטובות ביותר בישראל.

 

למפת המספרות המלאה